Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

AQUAFILLING BODYLINE - pełne piersi bez skalpela

Dawniej poprawa wielkości biustu związana była z z zabiegiem chirurgicznym. Nie każdemu to jednak pasowało. Kłopotliwy był na przykład długi okres rekonwalescencji. Teraz zabieg wykonać możemy niechirurgicznie. Kształt biustu poprawić możemy dzięki zabiegowi AQUAFILLING BODYLINE. Zabieg jest bezinwazyjny i nie wiąże się z jakąkolwiek rekonwalescencją.

Efekty zabiegu

Metoda powiększania biustu AQUAFILLING BODYLINE ma bardzo dużo mocnych stron, jest też mniej wymagająca niż implanty chirurgiczne. Okres rekonwalescencji po zabiegu to tylko jeden dzień. Po tym czasie możesz bez problemu powrócić do codziennej aktywności ciesząc się nowym biustem. Maksymalne efekty są osiągnięte po dwóch tygodniach od momentu aplikacji substancji. Jest to nieinwazyjny sposób zwiększenia jędrności piersi. Po wykonaniu zabiegu poprawiony biust ma upragniony rozmiar, a ryzyko powikłań jest zminimalizowane. Efekty utrzymują się przez długi czas. Poprawa kształtu biustu zabiera mniej więcej półtorej godziny. Preparat nie pozostawia żadnych widocznych śladów.

Jak przebiega zabieg?

AQUAFILLING BODYLINE to najnowszy preparat do kształtowania ciała. Z jego pomocą można polepszyć jędrność i powiększyć piersi. AQUAFILLING BODYLINE ma żelową konsystencję, a składa się w 98% z soli fizjologicznej i w 2% z poliamidu. Wstrzykuje się go w odpowiedniej ilości we wskazanym miejscu. Do zabiegu używa się narzędzi jednorazowych, co zmniejsza wszelkie ryzyko powikłań. Zabieg poprzedzony jest miejscowym znieczuleniem. Dodatkowo do substancji także dodaje się środek znieczulający, żeby pacjent czuł się komfortowo. Cena zabiegu AQUAFILLING BODYLINE w klinice Vesuna w Krakowie zależy od ilości wprowadzanego żelu.

Na co zwrócić uwagę po przeprowadzonym zabiegu powiększania piersi?

Już po 24h od wykonanego zabiegu możemy powrócić do swych codziennych aktywności. Jest jednak kilka rzeczy, o których nie powinno się zapominać. Około czterech dni od zabiegu powiększania piersi nie wolno przemywać piersi pod prysznicem. Przez miesiąc poleca się noszenie bielizny modelującej. Stronić należy także od ćwiczeń, które angażują biust. Przez cztery tygodnie trzeba powstrzymać się od wizyt w saunie i solarium. Zaraz po zabiegu nie należy spać na boku.

Kto może poddać się zabiegowi?

Zabieg który wykonuje się w Klinice Medycyny Estetycznej Vesuna w Krakowie jest konsultowany z wyspecjalizowanym lekarzem. Informuje on pacjenta o zaleceniach przed i po zabiegu, jak również o występujących ograniczeniach. Warto je poznać przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami