Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Jak skutecznie usunąć blizny?

Do likwidowania blizn i zmian skórnych laserem przeważnie używa się technologii PIANO. Zabieg ten jest rekomendowany ponieważ pozwala na usunięcie każdego rodzaju zmian skórnych. Sprawnie prowadzi do zmniejszenia blizn. Ochrania również przed ich rozwojem. Jest doskonałym sposobem redukowania blizn, ponieważ tego typu zabieg przeprowadzić można tuż po ich pojawieniu się.

Jakie rodzaje blizn można zlikwidować technologią PIANO?

Jest to naprawdę skuteczny system. Pomaga pozbyć się blizn tuż po tym, gdy się pojawią, a także po dłuższym czasie. Przyspiesza ich leczenie oraz zatrzymuje tworzenie się keloidów. Tego typu zabieg radzi sobie z różnorakimi rodzajami blizn, po zabiegach chirurgicznych i przebytych urazach. Usuwanie blizn i zmian skórnych laserem w krakowskiej Vesunie jest dla Ciebie w momencie, gdy chcesz zredukować blizny - świeże, po zabiegach chirurgicznych, pourazowe a także te, które nie umieją się wygoić.

Efekty

Aparat laserowy korzysta z długich impulsów. Przez to otrzymujemy efekt szoku cieplnego na skórze właściwej. Zabieg nie wiąże się jednakże z jakimikolwiek powikłaniami. By osiągnąć satysfakcjonujące efekty usuwania blizn przy pomocy lasera trzeba zrobić go kilka razy. Rekomenduje się trzydziestodniowe przerwy pomiędzy powtórzeniami. Poprawa zauważalna jest w zasadzie od razu.

Redukowanie blizn przy użyciu lasera - zalecenia po zabiegu

Laserowe usuwanie blizn i zmian skórnych w Vesunie w Krakowie związane jest z konsultacją z lekarzem. Odbywa się ona przed kuracją i po niej. Podaje dokładne wytycznew jaki sposób dbać o skórę po zabiegu. Wymaga się tylko podstawowych czynności skierowanych na miejsca po zabiegu. Jest to kwestia podstawowych zabiegów higienicznych.

Laserowe minimalizowanie blizn i zmian skórnych - zdecydowanie warto

Usuwanie blizn laserem możemy wykonać zaraz po operacji. Aparaty stosowane do tego typu zabiegów są bardzo dokładne. Działają one wewnętrznie i zewnętrznie, przez co efekty kuracji są lepsze. Zmiany na skórze likwidowane są stopniowo, dlatego też zabieg jest bardziej precyzyjny. Podgrzewanie skóry w trakcie procedury prowadzi do remodelingu głębszych struktur. Skóra goi się po 7 dniach. Cena redukowania blizn za pomocą lasera nie jest wygórowana. Zredukowanie jednej zmiany skórnej kosztuje 100 złotych. Pakiety zabiegów są zazwyczaj tańsze. Minimalizować można małe, ale i większe zmiany.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami