Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Jakie zabiegi na cellulit?

Dzięki Systemowi TriLipo MAXIMUS MED i Lipomassage ENDERMOLOGIE sprawnie pozbędziesz się cellulitu. To sprawdzone sposoby poprawy kondycji skóry. Dzięki nim poprawimy swój wygląd bez bólu i ryzyka. Systemy te są certyfikowane przez amerykańską Agencję Żywności i Leków.

Jak pozbyć się cellulitu, czyli TriLipo MAXIMUS MED

Jest to jeden z najnowocześniejszych zabiegów najnowszej kosmetologii. Sprzęt wykorzystywany przy tym zabiegu wpływa na nasz organizm na wielu poziomach. Procedura działa trzyfazowo. Energia pomaga wydostać tłuszcz z komórek. Otrzymana temperatura usprawnia przemianę materii. Sprzęt produkuje ciśnienie, które prowadzi do likwidowania tłuszczu. Ten efekt "ściskania" prowadzi do drenażu płynnego tłuszczu do przestrzeni zewnątrzkomórkowych. Dzięki temu komórki są dotlenione. Kolejny z etapów, tj. kształtowanie sylwetki jest dopełnieniem procedury. Trilipo zabiera około sześćdziesiąt minut. Dla najlepszego efektu, rekomenduje się przeprowadzenie zabiegu sześciokrotnie. Pacjent po wykonanym zabiegu jest w stanie wrócić do swoich obowiązków.

Wysmuklenie sylwetki dzięki endermologii

Zabieg technologią LPG przeprowadza się najbardziej popularnym sprzętem w naszym kraju. Skuteczność w likwidacji skórki pomarańczowej, ujędrnianiu oraz kształtowaniu sylwetki zapewnia praca podciśnienia oraz dwóch rolek, obracających się wokoło własnej osi jak również względem siebie. Maszyna do wykonywania zabiegu steruje się przy pomocy mikroprocesora. Czas trwania zabiegu to zaledwie czterdzieści minut. Poleca się zastosowanie pakietu dziesięciu zabiegów.

TriLipo MAXIMUS MED oraz Lipomassage ENDERMOLOGIE - jakie efekty przynoszą zabiegi?

Obie metody efektywnie redukują cellulit i wyszczuplają. Efekty, które przynoszą zauważyć można natychmiast i można liczyć na to, że utrzymają się dłuższy czas. Oba zabiegi są całkowicie nieinwazyjne. Nie wymagają znieczulenia, a sesje są krótkie. Dzięki Trilipo oraz Lipomassage ENDERMOLOGIE pozbywamy się skórki pomarańczowej. Metody te zapewniają ujędrnienie skóry. Zmniejszają obwód ciała, zapewniają usunięcie toksyn z organizmu i likwidację cellulitu. Przyczynią się też do wzmocnienia mięśni.

Czy zabieg jest dla każdego?

Działaniom można poddać wiele obszarów ciała, np. podbródek lub uda. Warto jednakże pamiętać, że nie każdy może poddać się tego typu procedurze, z tego powodu nim się na niego zdecydujemy, powinniśmy omówić ten temat z lekarzem specjalistą.

Zabiegi Trilipo i Lipomassage ENDERMOLOGIE dostępne są w krakowskiej Vesunie. Zabieg kosztuje pięćset złotych. Taniej wychodzi wykupienie pakietu zabiegów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami