Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Laserowe leczenie grzybicy paznokci - na czym polega?

Grzybica skóry to bardzo popularna dolegliwość. Zachorować mogą osoby różnej płci. Przestrzeni, w jakich może dojść do zarażenia jest wiele. Zdarza się to głównie w miejscach publicznych. Siedliskim drobnoustrojów są ogólnodostępne ubikacje, studia fitness i sauny. Są to zwykle obszary, w których panuje zawilgocenie. Grzybica początkowo sprawia wrażenie nieinwazyjnej. Objawia się swędzeniem i pieczeniem. Skutki są jednak groźne, więc grzybicę skóry powinno się wyleczyć. Dolegliwość tę możemy wyleczyć poprzez farmakologię, niestety środki te przeważnie nie działają i są czasochłonne. Trwałe efekty przynosi leczenie laserowo.

Leczenie grzybicy skóry i paznokci za pomocą lasera - co jeszcze musisz wiedzieć?

W Vesunie w Krakowie do wykonania zabiegów leczenia grzybicy paznokci używa się polecanych sprzętów. Usuwanie grzybicy nie stanowi już jakiegokolwiek problemu. Laserowe leczenie Leczenie grzybicy paznokci laserem to naświetlanie obszarów dotkniętych chorobą. Koszt zależy od ilości zakażonych obszarów. Cena laserowego leczenia grzybicy paznokci zaczyna się od stu złotych. Konkretną cenę leczenia ustala się z reguły ze specjalistą. Poleca się kilkukrotne wykonanie zabiegu laserowego, żeby otrzymać satysfakcjonujący efekt. Leczenie rozpoczyna się od czterech zabiegów, które przeprowadzane są co tydzień. Poza tym zabieg powtarza się co kilka miesięcy.

Leczenia grzybicy laserem - skuteczna metoda

Leczenie grzybicy przy użyciu lasera jest w stu procentach nieinwazyjne. Leczenie przebiega bezboleśnie i bezpiecznie, co stanowi jego dużą zaletę. Leczenie grzybicy laserem daje rewelacyjne rezultaty. Dodatkowymi zaletami laserowego usuwania grzybicy skóry i paznokci są długotrwały efekt oraz większa skuteczność. Usuwanie grzybicy laserowo nie powoduje żadnych komplikacji.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg FOTONA?

Usuwanie grzybicy skóry w krakowskiej Vesunie przeprowadza się sprzętem FOTONA. To najbardziej efektywny aparat do wykonywania tego typu zabiegów. Dzięki zastosowaniu kalibracji, laser produkuje promień o określonych parametrach. Zabieg nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Mniej nowoczesne lasery nie są tak skuteczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami