Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Efektywne obkurczanie pochwy po porodzie

Jest to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej. To on pomoże nam pozbyć się przypadłości, które jeszcze niedawno były niemożliwe do usunięcia. Jest on rekomendowany kobietom, które zmagają się z VSR. Ta dolegliwość polega na nadmiernym naciągnięciu pochwy w wyniku osłabienia jej tkanki. Zabieg poleca się paniom, które przez to schorzenie utraciły satysfakcję z kontaktów seksualnych. Schorzenie to dotyka pań, które rodziły siłami natury jak i tych po klimakterium.

Czy to bezpieczny zabieg?

Obkurczanie pochwy wykonywane w klinice Vesuna w Krakowie jest całkowicie nieinwazyjny. Przeprowadzenie go nie jest związane się z żadnymi powikłaniami. Nie potrzebuje on także okresu rekonwalescencji. Taki zabieg w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie jest przeprowadzany tylko przez lekarzy specjalistów. Ich obowiązkiem jest przedstawienie użytecznych informacji związanych z zabiegiem laserowego zwężania pochwy. Metoda ta jest zupełnie nieinwazyjna.

Efekty zwężania pochwy

Z powodu skurczenia pochwy, zwiększa się tworzenie się włókien kolagenowych. Dzięki temu mięśnie pochwy charakteryzują się większą elastycznością. Po zabiegu pacjentka może od razu wrócić do codziennych aktywności. Dzięki laserowemu obkurczaniu pochwy wyzbędziemy się uporczywej przypadłości. Poprawia on również wygląd okolic intymnych oraz ma pozytywne działanie na życie seksualne. Zabieg zwiększa pewność siebie i bez wątpienia poprawia samoocenę poddających się mu kobiet.

Zwężanie pochwy - szczegółowe informacje

EXILIS ELLITE INTYMA jest systemem przewidzianym do przeprowadzania zabiegów obkurczania pochwy. Jest on niezwykle nowatorski i istotnie rożni się od metod chirurgicznych. Ponadto wiązały się pewnym ryzykiem oraz okresem dochodzenia do zdrowia. Po zabiegu laserowego obkurczania pochwy pacjentka może wrócić do codziennej aktywności bez czasu oczekiwania. Za zabieg zapłacić trzeba 400 złotych. Najpierw możemy wybrać się na konsultację z lekarzem specjalistą.

Zwężanie pochwy - zapisz się na konsultację!

Chociaż zabiegi ginekologii estetycznej wciąż są dla niektórych osób trudnym tematem, nie należy zapominać, że takie zabiegi są coraz bardziej popularne. Tego typu zabiegi skierowane są do pań, chcącym pokonać pewne bariery. Panie zauważają ulepszenie życia seksualnego, a także przywrócenie pewności siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami