Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Usuwanie zmarszczek - jak zrobić to skutecznie?

Miejscem, na którym zazwyczaj tworzą się bruzdy jest czoło. W tych miejscach skóra jest naprawdę delikatna. Likwidowanie oznak starzenia w tych okolicach wymaga wykorzystania nowatorskich technologii. Najchętniej wybieraną metodą jest między innymi zabieg laserem, który pomaga zlikwidować zmarszczki mimiczne. Aparat, wykorzystywany w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna ma dodatki, które pomagają otrzymać doskonałe efekty.

Efekty laserowego usuwania bruzd

Po zabiegu skóra staje się dostrzegalnie ujędrniona. Pierwsze pozytywne skutki dostrzeżemy w zasadzie tuż po zabiegu. W ciągu pierwszych dni po zabiegu laserem następuje polepszenie kolorytu skóry. Gdy mijają cztery tygodnie skóra jest bardziej napięta oraz wygląda młodziej. Twarz staje się piękniejsza.

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu

Przeciwwskazania do wykonania laserowego wygładzania zmarszczek są identyczne jak przy innych zabiegach laserowych. Nim zdecydujemy się na zabieg musimy skontaktować się z lekarzem specjalistą. Zabiegi laserowe nie są wskazane dla ludzi cierpiących na cukrzycę, infekcje i mających kłopoty wątrobowe. Nie można poddawać się zabiegowi będąc w ciąży i laktacji. Peelingu laserowego nie wolno przeprowadzać u osób posiadających tatuaże, znamiona oraz świeżą opaleniznę. Do wykorzystania tego sposobu nie kwalifikują się pacjenci, zażywający leki hormonalne, moczopędne, antydepresyjne, retinoidy oraz tetracykliny.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Laserowe likwidowanie zmarszczek mimicznych w krakowskiej klinice Vesuna przeprowadza się nie zapominając o wygodzie pacjenta. Laserowe pozbywanie się zmarszczek mimicznych odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych aparatów. Procedura jest bardzo efektywna i precyzyjna. Zabieg należy kilkukrotnie powtórzyć. Między sesjami musi być 8 tygodni przerwy. Taki zabieg kosztuje 350 złotych. Jego wykonanie gwarantuje nam odmłodzoną skórę twarzy.

Po zabiegu pojawia się rumień i nieznaczne obrzęknięcie. Skóra sprawia wrażenie nadmiernie opalonej. Zaczerwienienie zazwyczaj znika do 5 dni. Później skóra twarzy może się delikatnie zbrązowieć oraz się złuszcza. Po 7 dniach wszystko wraca do normy.

Masz pytania? porozmawiaj z naszymi lekarzami!

Jeśli chcesz nareszcie zminimalizować zmarszczki mimiczne z okolicy ust, ale nie chcesz decydować się na zabiegi chirurgiczne, laserowe usuwanie zmarszczek to idealne rozwiązanie. Nim podejmiesz decyzję, porozmawiaj z jednym z naszych lekarzy. Odpowiemy chętnie na wszelkie pytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami